Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top

trenuj ze specjalistami

programy treningowe

poniedziałek

body cross

sprawdź
– Magdalena Dec
wtorek
środa
instagram

@stars_gym.pl

obserwuj nas
wolne ciężary

siłownia

STARS Gym&Fitness to miejsce otwarte na wszystkich. Miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy może jesteś już ostrym zawodnikiem. Nie ważne jaki obrałeś cel – my pomożemy Ci go zrealizować!

Nasz kompleks sportowy to niemal 2000 m2, nafaszerowanych najwyższej klasy wyposażeniem do treningu siłowego i wydolnościowego. Stawiamy przede wszystkim na maszyny od znanych i bardzo cenionych, amerykańskich producentów Life Fitness i Hammer Strength.
Te marki to klasa sama dla siebie – unikalne, chronione patentem rozwiązania oraz najwyższa jakość, gwarantują solidny i bezpieczny trening. Zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających zawodników.

czytaj dalej

Sprawdź nasz rozkład kursów

Grafik Kursów Przygotowawczych

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Krystian
09:00 - 10:00
10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride
Magda
10:00 - 11:00
11:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
11:00 - 12:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki
Krystian
12:30 - 14:00
12:00
13:00
15:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
15:30 - 16:30
16:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
16:00 - 17:00
17:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Sztangi
Magda
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Lady Cross
Magda
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Cross
Magda
17:00 - 18:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride
Magda
17:00 - 18:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening całego ciała
Gosia
17:00 - 18:00
18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga
Basia
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
18:00 - 19:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Power Fit
Madien
19:00 - 20:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki
Krystian
19:30 - 20:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:30 - 21:30
Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga
Basia
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
18:00 - 19:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Kalistenika dla początkujących
Krystian
19:30 - 21:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki
Madlen
18:00 - 19:00
19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
19:00 - 20:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Rozciąganie
Michał
19:00 - 19:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Tabata
Nala
19:00 - 20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
19:00 - 20:00
20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
21:00

Poniedziałek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    16:00 - 17:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Sztangi Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga Basia
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
    19:00 - 20:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    15:30 - 16:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Lady Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Power Fit Madien
    19:00 - 20:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki Krystian
    19:30 - 20:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:30 - 21:30

Środa

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga Basia
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Rozciąganie Michał
    19:00 - 19:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Tabata Nala
    19:00 - 20:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening całego ciała Gosia
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Kalistenika dla początkujących Krystian
    19:30 - 21:00

Piątek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Krystian
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki Madlen
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    19:00 - 20:00

Sobota

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride Magda
    10:00 - 11:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    11:00 - 12:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki Krystian
    12:30 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy
Krystian
09:00 - 10:00
10:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride
Magda
10:00 - 11:00
11:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
11:00 - 12:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki
Krystian
12:30 - 14:00
12:00
13:00
15:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
15:30 - 16:30
16:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
16:00 - 17:00
17:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Lady Cross
Magda
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Cross
Magda
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride
Magda
17:00 - 18:00

Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening całego ciała
Gosia
17:00 - 18:00
18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki
Krystian
19:30 - 20:30

Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:30 - 21:30
Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Kalistenika dla początkujących
Krystian
19:30 - 21:00
19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
19:00 - 20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Rozciąganie
Michał
19:00 - 19:30
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
19:00 - 20:00
20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
21:00

Poniedziałek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    16:00 - 17:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
    19:00 - 20:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    15:30 - 16:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Lady Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki Krystian
    19:30 - 20:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:30 - 21:30

Środa

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Rozciąganie Michał
    19:00 - 19:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening całego ciała Gosia
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Kalistenika dla początkujących Krystian
    19:30 - 21:00

Piątek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Trening obwodowy Krystian
    09:00 - 10:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    19:00 - 20:00

Sobota

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Pump & Ride Magda
    10:00 - 11:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Kalistenika Krystian
    11:00 - 12:30
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Podstawy Kalesteniki Krystian
    12:30 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Sztangi
Magda
17:00 - 18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
18:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga
Basia
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga
Basia
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling
Łukasz
18:00 - 19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki
Madlen
18:00 - 19:00
19:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Power Fit
Madien
19:00 - 20:00
Kurs Rozwoju Fizycznego - Tabata
Nala
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Sztangi Magda
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga Basia
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Power Fit Madien
    19:00 - 20:00

Środa

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Joga Basia
    18:00 - 19:00
  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Tabata Nala
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Indoor Cycling Łukasz
    18:00 - 19:00

Piątek

  • Kurs Rozwoju Fizycznego - Brazylijskie pośladki Madlen
    18:00 - 19:00
No events available!

pod opieką ekspertów

nasz zespół

Dorota

manager

zawsze w formie

twoje miejsce na zmiany

sprawdź nasze wyposażenie

galeria zdjęć

sprawdź

zobacz naszą siłownię

dopiero zaczynasz?

napisz do nas
kontakt

dołącz do nas

Siłownia STARS Gym&Fitness to miejsce otwarte na wszystkich. Miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy może jesteś już ostrym zawodnikiem. Nie ważne jaki obrałeś cel – my pomożemy Ci go zrealizować!

+48 667 67 67 67

KONTAKT@STARSGYM.PL

MADRO UL. ZWYCIĘSTWA 8 LOK. 1, 15-703 BIAŁYSTOK

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 6.00 - 23.00

SOBOTA 8.00 - 21.00

NIEDZIELA 8.00 - 20.00

tu mas znajdziesz