Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top

Regulamin i aktualne informacje w związku z COVID-19

Drodzy Klubowicze!
W związku z panującą sytuacją i wytycznymi Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego musimy się dostosować i wdrożyć kilka zmian, abyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas treningów.
Jest to dla nas wszystkich nowe wyzwanie, dlatego z góry dziękujemy za zrozumienie.
Postaramy się, aby wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie.

Najważniejsze to:

 • zachowaj zdrowy rozsądek.
 • myj i dezynfekuj ręce
 • zachowaj dystans między ćwiczącymi
  -dezynfekuj sprzęt
  -obowiązkowo korzystaj z ręcznika
  -nie musisz być w masce podczas treningu
  Karnety/umowy zostały zamrożone na czas kwarantanny i będą aktywne od 6 czerwca, wszelkie płatności zostaną przesunięte o okres niewykorzystany.

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA

 1. Celem wdrożenia niniejszego Regulaminu jest zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników oraz Klientów StarsGym&Fitness, minimalizowanie ryzyka zakażenia oraz ograniczenie liczby kontaktów na terenie obiektu.
 2. Obsługa Klubu zobowiązuje się stosować do wytycznych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii, w tym do zapewnienia wszystkim Klientom StarsGym&Fitness niezbędnych środków do dezynfekcji, utrzymywania czystości w obiekcie na najwyższym poziomie oraz udzielania wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznego korzystania z terenu siłowni.
 3. Wszystkie osoby przebywające na terenie Klubu StarsGym&Fitness zobowiązane są do zapoznania się i stosowania do zasad zawartych w Rozporządzeniu i niniejszym Regulaminie, których to treść została udostępniona na stronie www.starsgym.pl w zakładce „Aktualności”, profilu na Facebook oraz w recepcji Klubu.
 4. W StarsGym&Fitness dopuszcza się ograniczoną liczbę klientów (1 osoba na 7 m2). Cały obiekt – 150 osób,
 5. Przy jednym stanowisku recepcyjnym może znajdować się 1 osoba jednocześnie, w kolejce należy zachować 2m odstępu.
 6. Zaleca się zachowanie odległości co najmniej dwóch metrów pomiędzy osobami ćwiczącymi. W związku z tym niektóre sprzęty/maszyny mogą zostać czasowo wyłączone z użytkowania.
 7. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk są dostępne dla klientów w obszarze wejścia/ recepcji oraz przy salach do ćwiczeń.
 8. Obowiązkowa jest zmiana obuwia oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren siłowni i po wyjściu z toalety, Klient zobowiązany jest zdezynfekować każde używane urządzenie po zakończonym ćwiczeniu i używać własnego ręcznika. Czynność realizowana jest przez klienta przy użyciu udostępnionych na terenie klubu środków do dezynfekcji; zaleca się w miarę możliwości korzystanie przez klientów z własnych pomocy – typu maty.
 9. Osoby z grup wysokiego ryzyka, tj starsze i przewlekle chore mają stałą możliwość uzyskania informacji o liczbie osób korzystających z siłowni w danym czasie oraz ustalenia z personelem i wyboru najmniej popularnych godzin.
 10. Osoby nieposiadające karty członkowskiej klubu, aby skorzystać z jakiejkolwiek usługi będą zobowiązane do wypełnienia oświadczenia dostępnego w recepcji klubu.
 11. Zaleca się ograniczenie korzystania z poczekalni Klubu oraz skrócenie do minimum przebywania w szatni. Obsługa ma prawo kontrolować ilość osób przebywających jednocześnie w pomieszczeniach szatni/toalet. Prysznice i toalety na terenie Klubu działają bez ograniczeń i będą dezynfekowane przez obsługę zgodnie z wytycznymi GIS.
 12. Zgodnie z Rozporządzeniem ustala się przerwę techniczną w godz. 14.00 – 14.10 w celu dezynfekcji i wietrzenia pomieszczeń. W tym czasie na terenie obiektu może przebywać tylko obsługa.
 13. W Klubie mogą ćwiczyć jedynie osoby zdrowe, niewykazujące objawów chorób zakaźnych. Z usług Klubu nie mogą ponadto korzystać osoby, które są objęte kwarantanną lub izolacją lub miały w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19. Klubo
  Obsługa ma prawo kontrolować temperaturę ciała za pomocą termometru bezdotykowego przy wejściu do Klubu.
 14. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.
 15. Zaleca się bieżące śledzenie informacji GIS oraz Ministra Zdrowia dostępnych na stronach gis.gov.pl a także obowiązujących przepisów prawa.

Dziękujemy za zrozumienie i cieszymy się, że będziemy mogli znowu się z Wami spotkać
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji
tel.667676767