Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top

Sprawdź nasz rozkład zajęć

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00
Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Trening obwodowy
Krystian
09:00 - 10:00
10:00
Pump & Ride
Magda
10:00 - 11:00
11:00
Kalistenika
Krystian
11:00 - 12:30

Podstawy Kalesteniki
Krystian
12:30 - 14:00
12:00
13:00
15:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
15:30 - 16:30
16:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
16:00 - 17:00
17:00
Sztangi
Magda
17:00 - 18:00

Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
Lady Cross
Magda
17:00 - 18:00

Zdrowy Kręgosłup
Tomek
17:00 - 18:00
Cross
Magda
17:00 - 18:00

Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
Pump & Ride
Magda
17:00 - 18:00
18:00
Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Power Fit
Madien
19:00 - 20:00

Podstawy Kalesteniki
Krystian
19:30 - 20:30

Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:30 - 21:30
Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00
Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Zdrowy Kręgosłup
Tomek
19:00 - 20:00

Kalistenika dla początkujących
Krystian
19:30 - 21:00
19:00
Boks
Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
19:00 - 20:00

Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Rozciąganie
Michał
19:00 - 19:30

Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
19:00 - 20:00
20:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
21:00

Poniedziałek

  • Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    16:00 - 17:00
  • Sztangi Magda
    17:00 - 18:00
  • Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Boks Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
    19:00 - 20:00
  • Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    15:30 - 16:30
  • Lady Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Zdrowy Kręgosłup Tomek
    17:00 - 18:00
  • Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Power Fit Madien
    19:00 - 20:00
  • Podstawy Kalesteniki Krystian
    19:30 - 20:30
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:30 - 21:30

Środa

  • Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Rozciąganie Michał
    19:00 - 19:30
  • Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Pump & Ride Magda
    17:00 - 18:00
  • Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Zdrowy Kręgosłup Tomek
    19:00 - 20:00
  • Kalistenika dla początkujących Krystian
    19:30 - 21:00

Piątek

  • Trening obwodowy Krystian
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    19:00 - 20:00

Sobota

  • Pump & Ride Magda
    10:00 - 11:00
  • Kalistenika Krystian
    11:00 - 12:30
  • Podstawy Kalesteniki Krystian
    12:30 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00
Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Trening obwodowy
Łukasz
09:00 - 10:00
Interwał
Magda
09:00 - 10:00
Trening obwodowy
Krystian
09:00 - 10:00
10:00
Pump & Ride
Magda
10:00 - 11:00
11:00
Kalistenika
Krystian
11:00 - 12:30

Podstawy Kalesteniki
Krystian
12:30 - 14:00
12:00
13:00
15:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
15:30 - 16:30
16:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
16:00 - 17:00
17:00
Lady Cross
Magda
17:00 - 18:00
Cross
Magda
17:00 - 18:00
Pump & Ride
Magda
17:00 - 18:00
18:00
Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Podstawy Kalesteniki
Krystian
19:30 - 20:30

Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:30 - 21:30
Funkcjonalny
Michał
18:00 - 19:00
Kalistenika
Krystian
18:00 - 19:30

Kalistenika dla początkujących
Krystian
19:30 - 21:00
19:00
Boks
Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
19:00 - 20:00
Rozciąganie
Michał
19:00 - 19:30
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
19:00 - 20:00
20:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
Boks
Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
20:00 - 21:00
21:00

Poniedziałek

  • Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    16:00 - 17:00
  • Boks Dariusz Snarski dla klubowiczów STARS
    19:00 - 20:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    15:30 - 16:30
  • Lady Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Podstawy Kalesteniki Krystian
    19:30 - 20:30
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:30 - 21:30

Środa

  • Trening obwodowy Łukasz
    09:00 - 10:00
  • Cross Magda
    17:00 - 18:00
  • Funkcjonalny Michał
    18:00 - 19:00
  • Rozciąganie Michał
    19:00 - 19:30
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Interwał Magda
    09:00 - 10:00
  • Pump & Ride Magda
    17:00 - 18:00
  • Kalistenika Krystian
    18:00 - 19:30
  • Kalistenika dla początkujących Krystian
    19:30 - 21:00

Piątek

  • Trening obwodowy Krystian
    09:00 - 10:00
  • Boks Dariusz Snarski Grzegorz Apoń
    19:00 - 20:00

Sobota

  • Pump & Ride Magda
    10:00 - 11:00
  • Kalistenika Krystian
    11:00 - 12:30
  • Podstawy Kalesteniki Krystian
    12:30 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00
Sztangi
Magda
17:00 - 18:00

Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup
Tomek
17:00 - 18:00
Indoor Cycling
Łukasz
17:00 - 18:00
19:00
Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Power Fit
Madien
19:00 - 20:00
Brazylijskie pośladki
Madlen
19:00 - 20:00
Zdrowy Kręgosłup
Tomek
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Sztangi Magda
    17:00 - 18:00
  • Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup Tomek
    17:00 - 18:00
  • Power Fit Madien
    19:00 - 20:00

Środa

  • Indoor Cycling Łukasz
    17:00 - 18:00
  • Brazylijskie pośladki Madlen
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup Tomek
    19:00 - 20:00
No events available!