Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top
 

Cennik

KARNET 12 MIESIĘCY OPEN

*przy płatności z góry -10%

UMOWA (OPEN)

99 ZŁ / MIESIĄC

KARNET 3 MIESIĄCE

KARNET SIŁOWNIA

330 ZŁ / 3 MIESIĄCE

KARNET (OPEN)

390 ZŁ / 3 MIESIĄCE

KARNET 1 MIESIĄC

KARNET SIŁOWNIA

129 ZŁ / 1 MIESIĄC

KARNET (OPEN)

149 ZŁ / 1 MIESIĄC

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

29 ZŁ 

Karnet na siłownię

Karnet na siłownię to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o regularność swoich treningów. W STARS Gym&Fitness oferujemy aż trzy rodzaje karnetów – roczny, trzymiesięczny oraz miesięczny. Posiadamy też jednorazowe wejściówki, które są idealne dla osób, chcących sprawdzić, czy ćwiczenia siłowe to sport dla nich. Jeśli jeszcze się wahasz, zapewniamy, że sportowy tryb życia jest dla każdego. Bez względu na to, czy masz 20, 40 czy 60 lat, możesz rozpocząć swoją przygodę z siłownią. Treningi pozwolą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy czy zbudować sylwetkę, ale dostarczą Ci również ogromną dawkę endorfin. Nie wahaj się dłużej – przyjdź do nas już dziś.
Każdy karnet OPEN daje Ci możliwość nielimitowanego korzystania z oferty naszej siłowni, strefy cardio, strefy wolnych ciężarów, sali Cross, zajęć fitness oraz sauny. Chcesz się poruszać, a może zbudować oraz ukształtować swoją sylwetkę? Zapraszamy! Każdy moment jest dobry, by zmienić swoje nawyki i zadbać o siebie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz poćwiczyć na maszynach, wykonać codzienne treningi cardio i skorzystać z oferty zajęć fitness, sprawdź naszą ofertę! Spróbuj swoich sił i już dziś zapisz się na siłownię STARS Gym&Fitness.

Siłownia CENNIK – ile to kosztuje?

Zapisując się na siłownię, wcale nie musisz wydać fortuny. U nas możesz mieć karnet OPEN (obejmuje on karnet na siłownię oraz karnet fitness) na 12 miesięcy już za 89 zł miesięcznie. A jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry, otrzymasz dodatkowo aż 10% zniżki. Świetnym rozwiązaniem jest również karnet na trzy miesiące. Możesz wybrać opcję samej siłowni, wtedy płacisz jedynie 330 zł, natomiast w przypadku karnetu OPEN jest to 390 zł. Nasi klienci chętnie wybierają także karnety miesięczne – na siłownię kosztują 129 zł, natomiast karnet OPEN to jedynie 149 zł. Wejściówki jednorazowe mamy z kolei po 29 zł! Nasz zróżnicowana oferta pozwala każdemu wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.