Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top
 

Sala Cross

Trening funkcjonalny

Dysponujemy przestronną, świetnie wyposażoną salą do treningu funkcjonalnego oraz cross. Znajdziesz na niej wszystko co niezbędne w miejscu tego typu. Oddajemy do dyspozycji naszych klubowiczów, rozbudowane bramy, liczne drążki, sztangi, rowery Shwinn AirDyne, sanki obciążeniowe, wioślarze Concept2, oraz niezliczone akcesoria typu kółka, obciążenia, liny, pasy TRX, kettlebell oraz wiele innych.

Niezależnie od stopnia zaawansowania i doświadczenia nie da się tu nudzić.

Zobacz galerię

CROSSFIT ĆWICZENIA – NA CZYM POLEGAJĄ?

Czym jest trening CrossFit? Otóż jest to trening siłowo-kondycyjny, którego zadaniem jest rozwój aż dziesięciu kluczowych zdolności motorycznych, takich jak siła, koordynacja, równowaga, gibkość, moc, szybkość, wytrzymałość siłowa, zwinność, precyzja oraz wytrzymałość tlenowa. Poza tym CrossFit rozwija też ogólną sprawność fizyczną. Są to ćwiczenia bardzo różnorodne, które przy każdym treningu wyglądają nieco inaczej. Nie ma tu miejsca na nudę czy monotonię! Są naprawdę intensywne – przewidują jedynie krótkie przerwy pomiędzy seriami.
Początki CrossFitu sięgają 2001 roku, kiedy to stworzono specjalny program w celu trenowania policji w Kalifornii. Następnie wdrożono go również do treningu piechoty morskiej, żołnierzy amerykańskich oraz strażaków. Szybko okazało się, że efekty ćwiczeń były naprawdę dobre, dlatego też CrossFit stał się tak popularny wśród entuzjastów sportu na całym świecie. Treningi te bazują bowiem na programie, w którym wykonuje się ćwiczenia w konkretny sposób, określoną liczbę razy. Łączą w sobie zarówno ćwiczenia siłowe, gimnastykę, jak również sporty wytrzymałościowe. Ze względu na skuteczność treningu funkcjonalnego jest on do dzisiaj chętnie wykorzystywany przez jednostki specjalne, a także służby mundurowe.

 

CROSSFIT TRENING – ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Chcesz zacząć swoją przygodę z treningiem CrossFit? Służymy pomocą! Naszym klientom udostępniamy bogato wyposażoną salę Cross, na której znajdują się sztangi, drążki, rozbudowane bramy, rowery, sanki obciążeniowe, wioślarze, kółka gimnastyczne, obciążenia, liny, pasy, kettle, skrzynie i wiele innych akcesoriów, które pozwolą Ci wykonać kompletny, zmienny i niezwykle intensywny trening funkcjonalny. Pamiętaj! CrossFit to forma aktywności fizycznej, której może podjąć się każdy – bez względu na kondycję fizyczną, doświadczenie w sporcie, wiek czy płeć. Zacznij od krótszych treningów, by z czasem stać się mistrzem CrossFitu.
Nie masz pewności, czy to sport dla Ciebie? Gwarantujmy, że każdy może podjąć się tych treningów! Doskonałym przykładem są osoby ćwiczące na naszej siłowni. To ludzie w różnym wieku i o zróżnicowanej sprawności fizycznej, ale dzięki rozmaitości ćwiczeń CrossFit, każdy może dopasować je do swoich potrzeb oraz możliwości. Nasz grafik wypełniony jest różnorodnymi zajęciami – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Prowadzimy treningi Body Cross, Interwały, Lady Cross, Cross, treningi funkcjonalne, obwodowe i wiele innych. Zajrzyj w zakładkę GRAFIK ZAJĘĆ i sprawdź! Treningi odbywają się od rana do wieczora, dlatego bez wątpienia uda Ci się wybrać zajęcia dopasowane do Ciebie.
Na naszej przestronnej sali możesz trenować zarówno w pojedynkę, jak i ze swoimi przyjaciółmi. To świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi! Wzajemna motywacja na pewno przyda się podczas ćwiczeń. Trenując CrossFit pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Każdy trening rozpoczynaj od solidnej rozgrzewki. Zanim przejdziesz do właściwych ćwiczeń, dobrze przygotuj ciało do wysiłku. Wykonując ćwiczenia siłowo-kondycyjne pamiętaj o technice. By nie narazić się na kontuzję, zadbaj o to, by każde zadanie było wykonane prawidłowo. Na koniec nie zapomnij o rozciąganiu oraz ćwiczeniach na zwiększenie zakresu ruchu w stawach. Gwarantujemy, że już po kilku treningach poczujesz różnicę i zobaczysz, jak zmienia się Twoja sylwetka. Chcesz wejść do świata CrossFitu? Zapraszamy do STARS Gym&Fitness! Nasi doświadczeni trenerzy pomogą Ci zadbać o Twoją sprawność fizyczną.