Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top
 

Czy warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

TAK! Zwłaszcza jeśli:

- nie lubisz ćwiczyć,

- nie lubisz chodzić na siłownię,

- brak Ci motywacji,

- chcesz szybko osiągnąć zamierzony cel

Każdy z nas z pewnością choć raz, snując postanowienia noworoczne, zdecydował, że zmieni swój styl życia i pójdzie na siłownię. Choć często na początku towarzyszy nam ogromny entuzjazm i niebywały zapał do pracy nad własną sylwetką, to jednak w pewnym momencie niestety mija, a karnet na siłownię trafia na dno szuflady. Nie każdemu bowiem tak łatwo przychodzi zmotywowanie się do samodzielnych ćwiczeń. Co w takim razie zrobić? Poddać się czy próbować dalej? Odpowiedź jest prosta! Jeśli Ty również jesteś w gronie tych osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, ale brak im dostatecznej motywacji, trening personalny jest właśnie dla Ciebie. Zastanawiasz się, na czym to wszystko polega? Otóż są to treningi pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który dopasowuje plan ćwiczeń do Twoich potrzeb, dba o ich prawidłowe wykonanie oraz wspiera w drodze po upragnioną sylwetkę. Dla wielu osób jest to ogromna motywacja w dążeniu do postawionego sobie celu i najlepszy sposób na to, by zadbać o siebie. Nie tylko w nowym roku, nie tylko przed wakacjami, nie tylko przed ślubem, ale na zawsze!

Trener personalny zmotywuje Cię do zmaksymalizowania wysiłku włożonego w czas spędzony u nas. Trening jest ułożony w oparciu o wiek, wagę, kondycje oraz oczekiwania, dlatego też jest treningiem szczególnie efektywnym!

Dzięki czemu będziesz bardzo szybko cieszyć się wymarzoną sylwetką! W Stars Gym & Fitness otrzymasz 2 treningi personalne Gratis oraz zmienny plan treningowy przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy.

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena treningu personalnego. Ile kosztuje trener personalny? Otóż wszystko zależy od wybranego pakietu. Jeśli zdecydujesz się na jeden trening wraz z analizą składu ciała, zapłacisz za niego 100 zł, ale wybierając zestaw 10 treningów, także z analizą składu ciała, płacisz jedynie 900 zł. Nie chcesz ćwiczyć w pojedynkę? Nie ma sprawy! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób, czyli trening dla par (+analiza składu ciała). Za jedną sesję zapłacicie 140 zł, natomiast przy 10 treningach całościowy koszt wynosi 1300 zł. Naprawdę warto spróbować! Twoje pierwsze spotkanie z instruktorem będzie polegało na dopasowaniu programu treningowego oraz na ocenie Twoich potrzeb na podstawie wyników z przeprowadzonej wcześniej analizy składu ciała. Dzięki temu szybko zauważysz efekty wspólnych ćwiczeń. Nasi trenerzy to osoby z wiedzą i doświadczeniem, które stale się szkolą oraz dbają o to, by być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami sportowymi. Na co dzień pracują z wieloma osobami – zarówno początkującymi, jak i zaawansowanymi, ponieważ trening z instruktorem jest absolutnie dla każdego. Każdy może zmienić swój styl życia oraz podejście do sportu, dlatego jeśli jeszcze wahasz się, czy pójść na siłownię, nie czekaj, zapraszamy już dziś!

Trening dla pary plus analiza składu ciała

1 Trening

140 ZŁ 

10 Treningów

1300 ZŁ

Trening dla 1 osoby plus analiza składu ciała

1 Trening

100 ZŁ 

10 Treningów

900ZŁ

Indywidualne ćwiczenia z instruktorem składają się z efektywnej rozgrzewki, podczas której mięśnie przygotowują się do ćwiczeń. Następny krok to spersonalizowany trening, zawierający specjalnie dopasowane do Ciebie aktywności. Na koniec niezbędny etap, czyli rozciąganie mięśni, który jest bardzo ważny po treningu. Stałe wsparcie instruktora sprawia, że ćwiczenia wykonywane są w sposób prawidłowy oraz bezpieczny. Dzięki regularności treningów, może on monitorować postępy, wdrażać nowe rozwiązania oraz ulepszać treningi, a przy tym również dbać o Twoją motywację. Nie czekaj na odpowiednią chwilę! Już dziś zapisz się na trening w Stars Gym&Fitness. Podpisując umowę na 12 miesięcy otrzymasz od nas aż dwa treningi gratis oraz zmienny plan treningowy, który zostanie ułożony w oparciu o Twój wiek, wagę, możliwości, kondycję fizyczną oraz indywidualne oczekiwania. Właśnie dlatego trening personalny to niezwykle efektywny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i ukształtowanie swojej sylwetki. Trener personalny na każdym spotkaniu zmotywuje Cię do maksymalnego wysiłku, dzięki czemu ani minuta spędzona u nas nie będzie stracona.